Ви використовуєте браузер, що не підтримується
Відповідь

Про нас

Наша місія:
Забезпечувати максимально якісний сервіс пошуку тендерів у найбільшій тендерній базі.

     Ми намагаємося бути Вам у нагоді при участі у тендерах. Ви керуєте бізнесом, ми надаємо Вам можливості. 
 

Ось рецепт успішної роботи:
Найбільша база тендерів + індивідуальний пошук + якісний сервіс
= лише Ваші тендери.

 

Наша історія


Інтернет-портал TENDERY.UA, ТОВ «Тендер Сервіс Україна» є українським відділенням Групи Компаній «Тендер-Сервіс» зі штаб-квартирою у Відні, Австрія. Свою роботу Група Компаній почала в 2001 році в Австрії. З тих пір географія діяльності активно розширювалася. На даний момент ми знаходимося в процесі експансії в Західній Європі. Український офіс відкрився в серпні 2009 року. 

В даний час у нас є офіси у Німеччині, Австрії, Болгарії, Хорватії, Словаччині, Словенії, Греції, Угорщині, Польщі, Великобританії, Іспанії, Македонії, Чехії, Румунії, Сербії, Швейцарії, Чорногорії і, звичайно, Україні. У всіх цих країнах ми збираємо інформацію з десятків тисяч державних і комерційних джерел. Абонентами нашого платного сервісу є понад 14 000 передплатників. 

Народившись у співпраці з австрійським Офіційним Тендерним Вісником, Група «Тендер Сервіс» ставить для себе завдання полегшення широкого доступу до закупівельної інформації для всіх типів компаній, а також підвищення доступності та швидкості передачі інформації по закупівлях органів державного управління та комерційних компаній. Використання нових технологій, таких як Інтернет, дозволяє значно прискорити поширення інформації тазбільшити географію доступу. 

Основною конкурентною рисою сервісу нашої Групи Компаній є тверда прихильність використанню нових технологій як ключового фактора для досягнення більшої ефективності в галузі управління інформацією. Зокрема, використання нових технологій призвело до створення бази даних, яка працює он-лайн, і розсильного сервісу, що дозволяє просто і швидко, без втрати часу на пошуки, отримати все, що пов'язано з бізнесом наших передплатників. Замість того, щоб класифікувати тендерні оголошення (повільний і трудомісткий процес з урахуванням великої кількості тендерних заявок, які публікуються кожен день), ми використовуємо пошукову систему аналогічну відомим пошукачам, таким як Google або Yahoo, а персональні пошукові налаштування для кожного клієнта дозволяють моментально і без втрат надавати в їх розпорядження всю тендерну інформацію, яка містить ключові пошукові терміни.


Чому ми?


В інтернеті дуже багато інформації і зібрати потрібну до купи буває дуже важко. Тендер Сервіс допомагає Вашому бізнесу зберегти час на пошук та збір потрібної інформації. Ми надсилаємо Вам інформацію на поштову скриньку лише з Вашими тендерами.

 Найбільша база тендерів

Основною рисою сервісу є те, що tendery.ua відстежує більш ніж 1700 ресурсів в Україні щоденно. Потрібна інформація про державні та комерційні тендери надходить в основну базу, що робить Tendery.ua найбільшим тендерним ресурсом в Україні, а холдинг TSG найбільшим в Європі у данному секторі. 

  • Збереження Вашого часу через центральний доступ до 40 000 ресурсів в Європі.
  • Завжди актуальні тендери щоденно
  • Тендери з усіх галузей
 

 Індивідуальний пошук - задля максимального задоволення потреб 

Індивідуальні пошукові профілі, на противагу не якісномному пошуку.

  • Гнучкі пошукові налаштування: ключові слова, коди продуктів, комбінації словосполученнь, фраз, речень, фільтри налаштування - це наша витончена технологія пошуку, налаштована на дуже високі індивідуальні вимоги. 
  • Точне коригування Пошуковими Експертами: Ви вказуєте, що Вам потрібно знайти - ми шукаємо за Вас.
 

 Найкраща підтримка  

Лише у тісній взаємодії з користувачем можливо досягнути найвищого результату.

  • Особистий менеджер: Ваш менеджер допомагає Вам у створенні пошукових налаштуваннь, а також готовий відповісти на усі питання стосовно сервісу, пошуку, тендерної документації тощо. 
  • Великий досвід: наша команда працєю в данному напрямку більше 10 років. За допомогою досвіду Ваша компанія зможе відслідкувати та виграти не один тендер.
  • Знання із різних категорій бізнесу завдяки тісним стосункам із клієнтами із різних бізнес секторів. 
     

  Швидко й просто!

 
База тендерів Власний менеджер Email Зростання
Щоденно моніторимо 40000 тендерних ресурсів Вам призначається особистий менеджер для максимальної ефективності Щоденна інформація про тендери на Вашу скриньку Економія часу та грошей
 


Все ще не впевнені?

Скористайтесь безкоштовним тестом ресурсу.