Відповідь

Як знайти комерційний чи приватний тендер?

28. листопада 2016
Кожний рік все більша кількість приватних фірм переводять постачання на електронні торгові майданчики. Як результат, обсяг торгів на торгових майданчиках постійно зростає.
Саме тому все більше і більше постачальників починають кожного робочого дня з пошукових систем за тендерами. Відзначимо, що з пошуком державних тендерів питань зазвичай не виникає. З тендерами приватних підприємств - все зовсім інакше. Сьогодні не існує єдиної площадки для проведення торгів : щоб знайти комерційні тендери необхідне відвідування і вивчення більше двох сотень різних сайтов. Обход такої великої кількості майданчиків , навіть якщо і можливий, то ймовірно відніме весь робочий день. Ні на що інше часу не залишиться. З використанням пошуковика Tendery.ua агрегація даних з різних комерційних і державних майданчиків в одну базу тепер доступний каждому. На радість користувачам пошукової системи Tendery.ua повідомляємо , що даний пошуковик здійснює всю роботу безкоштовно і не вимагає регістраціі. Пошук здійснюється тільки з актуальних тендерів, чий крайній термін подачі пропозиції ще не настав. Скориставшись пошукачем Tendery.ua, користувач, який шукає комерційний тендер отримає такі переваги:
  • 1 . Сайт Tendery.ua не бере плату за свою роботу.
  • 2 . Збільшення показників продажів і обороту. Активно беручи участь у різних комерційних тендерах і державні закупівлі , ваша фірма буде працювати більш еффектівно за рахунок зростання продажів.
  • 3 . Збільшення ефективності роботи. В пошуковій системі Tendery.ua відображаються всі актуальні тільки в даний момент часу закупівлі.
  • 4. Сайт постійно вдосконалюється.
Проект Tendery.ua - частина міжнародного проекту по тендерам і закупівель в країнах СНД і ЄС. Свою роботу Група Компаній початку в 2001 році в Австрії. Тепер у компанії офіси в Німеччині, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Словенії, Греції, Угорщини, Польщі, Македонії, Великобританії, Іспанії, Чехії, Румунії, Сербії, Швейцарії, Чорногорії, України. Дуже важливо те, що Tendery.ua комбінує ручний і автоматичний режими роботи з пошуку тендерів. Це означає що сайт буде завжди наповнений найкращими пропозиціями та згідно побажанням користувачів проекту, яких вже більше 10 000. Також, дуже великою перевагою є дуже гарний, сучасний, а найголовніше, зручний і водночас простий інтерфейс сайту.

tendery.ua не відповідає за зміст контенту лінків інших сайтів.