Відповідь

Часті питання

Про тендери

 

Те́ндер (англ. tender — пропозиція) — конкурентна форма розміщення замовлення на закупівлю товарів, надання послуг чи виконання робіт відповідно до наперед визначених у документації умов, в узгоджені терміни на принципах змагальності, справедливості й ефективності. Контракт заключається з переможцем тендеру — учасником, який подав пропозицію, що відповідає документації і в якій надані найкращі умови.

На відміну від аукціонів, учасники тендеру не мають доступу до умов, які запропоновані конкурентами.

Термін «тендер», часто вживається аналогом термінів таких, як конкурс чи аукціон.

Торги діляться на відкриті та закриті, можуть проводитись за один чи два етапи, у формі конкурсу чи аукціону.

Якщо Ви вперше бажаєте взяти участь у тендерах, законодавча інформація буде Вам у нагоді. 

Про tendery.ua?

 

Найбільша база тендерних оголошень державних та комерційних з усієї України і Європи.

·  Персональні пошукові профілі - налаштовані саме на Ваші потреби

·  Ви отримуєте оголошення кожного дня 

·  Безкоштовна підтримка нашої клієнтської служби

 

Звісно, можете! Ми пропонуємо 7-денний безкоштовний тест наших послуг!

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам за телефонами: 044 2597156, 044 2597157, 044 2597125.

 

 

 

Зайдіть у Ваш пошуковний профіль з тестової безкоштовної версії та натисніть"Змінити продукт" або"Змінити параметри підписки". Таким чином Ваші попередні пошукові налаштування залишаться незмінними.

 

Ціни можуть змінюватись, запитайтесь про неї у Вашого менеджера.

 

Термін передплати річний. Підписка сплачується на умовах передплати. Для подальшої інформації натисніть наші Умови та Терміни.

 

У нас є тендерні оголошення в майже усіх галузях - будівництво, торгівля, товари широкого вжитку, послуги, тощо. Щоб перевірити наявність закупівель саме в Вашій галузі, введіть пошукове слово у полі "Швидкий пошук" (в верхньому лівому кутку цієї сторінки), або підпишіться на наш 7 денний тест

 

Якщо Ви не знайшли потрібних оголошень за допомогою "Швидкого Пошуку" або під час безкоштовного тесту, це може пояснюватись сезонними коливаннями. В такому разі ми залюбки зробимо пошук в нашому архіві щоб дізнатись, чи були подібні тендерні оголошення в минулому і повідомимо Вас.

Сьогодні в наявності тендерні оголошення з Додатку Офіційного Бюлетеня Європейського Союзу (TED - Tender Electronic Daily, загальноєвпропейська електронна розсилка), а також зі всіх тендерних ресурсів окремих країн, а саме: тендери з Австрії, Болгарії, Великобританії, Хорватії, Чеської республіки, Німеччини, Угорщини, Польші, Словакії, Словенії, Швейцарії, Румунії, Іспанії, Португалії, Греції і Кіпру, Сербії і, звісно, України. 

tendery.ua не відповідає за зміст контенту лінків інших сайтів.